زندگینامه

تحصیلات :

فرهاد فروتنی فوق دیپلم IT و لیسانس رشته عمران از دانشگاه تهران میباشد . در رابطه با تحصیلات نقل قول جالبی دارند که همیشه میگفتند که اگر یکبار دیگر حق انتخاب داشتم و به دنیا می آمدم حتما رشته دوران کودکی خود که موسیقی میباشد و سپس وارد شدن به عرصه تجارت را اولویت خود قرار میدادند.

فعالیت های ورزشی :

فرهاد فروتنی پس از سالها تلاش و تمرین بسیار سخت و زیاد در ژاپن موفق به دریافت دان ۳ از دستان کانچو ایچیرو شیشیا دان ۷ و رییس و بنیان گذار سبک می سی کای شدند که ایشان هم از شاگردان بنیان گذار اصلی رشته آیکیدو موریهه اوشیبا میباشند .

فرهاد فروتنی پس از دریافت دان ۳ ایکیدو از کشور ژاپن به رشته کیک بوکسینگ روی آوردند و توانستند که در این رشته نیز با پشت سر گذاشتن تمامی مراحل موفق به دریافت دان یک این رشته بشوند.

خانواده :

فرهاد فروتنی در یک خانواده ۵ نفره علاقمند به موسیقی به دنیا آمدند.

علاقه به موسیقی :

فرهاد فروتنی از دوران کودکی بسیار به موسیق و مخصوصا خوانندگی علاقه داشتند ولی به دلیل ادامه دادن تحصیلات خود و سپس وارد شدن به عرصه تجارت موفق به ورود به این رشته را نشدند اما به اصرار دوستان و آشنایان خود و نیز صدای بسیار دلنشینی که داشتند در سال ۹۵ وارد این عرصه شدند .

فعالیت رسمی :

فرهاد فروتنی یکی از پیشگامان عرصه تجارت است که از سال ۹۵ به سمت علاقه دوران کودکی خودکه موسیقی میباشد روی آورده و با آهنگ نفسمی تو در ۶ آبان سال ۹۶ کار خود را آغاز کرد که در ابتدا این آهنگ سر و صدای زیادی بین علاقمندان به موسیقی ایجاد کرد و مورد تحسین بزرگان این عرصه قرار گرفت .

ولی اولین ترانه ای که با مجوز رسمی وزارت ارشاد منتشر کردند ترانه عشق و عادت میباشد که بعد از آن ترانه هایی به نام های ظهر عاشورا , مردونگی , روانی , عقده , به فکرم باش , حقم نبود , دیوونم کردی و بچگیام ، رفتی ، ریمیکس عقده ، عشق ، عاشقم کردی ، بهار ، علاقه منتشر کردند.